Úvodní strana

Vítáme Vás na webových stránkách společnosti IR INSPECTIONS, s.r.o., zabýváme se vším, co přispěje ke snížení energetické náročnosti staveb, technologií a k využívání alternativních ekologicky šetrných zdrojů energie.

Povedeme Vás k tomu nejvhodnějšímu řešení s ohledem na Vaše finanční možnosti, efektivitu navržených opatření a především Vaši všestrannou spokojenost.

Můžete nás kdykoliv kontaktovat s Vašimi dotazy a my Vás pomůžeme nasměrovat jak máte postupovat, řekneme Vám jaké máte možnosti, případně Vám poskytneme bezplatné poradenství v rámci programu Efekt financované Ministerstvem ochodu a průmyslu ČR. Na případnou spolupráci se těší pracovní skupina IR INSPECTIONS, s.r.o.

Chtěl bych využít:

Zelená úsporám Dotační program Panel Průkaz energetické náročnosti budov Energetický audit Termovizní měření Nízkoenergetická nebo pasivní stavba Zateplení domu Projektování a inženýring Nový ekologicky šetrný zdroj vytápění Sluneční energie Kontrola účinnosti kotlů dle 276/2007 Sb. Autorizované měření emisí zdrojů

MPO efekt - Energie efektivně Ministerstvo průmyslu a obchodu Webdesign: dkLAB

Začátek webu | Kontakty | Mapa webu

©2009 IR Inspections, s.r.o, všechna práva vyhrazena.

Energetické konzultační a informační středisko Energetické konzultační a informační středisko
Poradenství pro veřejnost:
PO, ST / 13 - 17 hod